2023 | WOLF Rally Oss - No5 | Loterij en veiling
Veiling en LoterijTijdens het avondprogramma bij Finch in Oss is een loterij en een veiling.
Veilingitems:
- Heliumballonnen
- Gesigneerde bal, gesigneerd door het eerste elftal startbod TopOss
- 5x mechanische bindweefsel behandeling bij FØRENA
- 3x floaten inclusief Aquamoon beleving bij FØRENA
- High tea voor 4 personen bij Jan Cunen
- Ingelijste limited art print Ferrari 250 SWB Joram Raaijmakers
- Tuning t.w.v. € 500,= Flashtuning Rotterdam
- 5 gangen diner voor 2 personen, incl. wijnarrangement twv € 250,= Avenue 43
- 2 krukken van 100 ans le mans Autolab
- Diner voor 4 personen Finch
- Kunstwerk Alex Pansier ingelijst door Mondiart
- Dagdeel helpende handjes Ladies Circle Oss
- Bedrijfsvideo t.w.v. € 2.000,= Invigor
- Keramische Coating t.w.v. € 1.000,= Hoeks Car Cleaning
- Overnachting en wijnproeverij Ilja Gort
- Stilleven waarvan de orignelen nu te zien bij Jan Cunen.
- Maatwerkkostuum t.w.v. € 1.600,= WOLF herenmode
- Helikoptervlucht voor 3 personen Freek van Rossum
- Magnum fles Villa Trasqua
- Sjaal Flow
- Horloge opwinder Juwelier Marijnissen
- Boek Alles Gegeven Familie van Wingerden